معرفی جدیدترین آلت کوین‌ های بازار ارز دیجیتال

جدیدترین-کوین-های-سال-های-آخر-min

اگر بازار ارز دیجیتال را زیر نظر داشته باشید؛ قطعا می‌دانید که تعداد پروژه‌های فعال در این حوزه همواره در حال افزایش است. سرمایه‌گذاران در برخی موارد اخیر توانسته‌اند حتی با خرید آلت کوین‌ها سرمایه خود را چندین برابر افزایش دهند. در این مقاله سعی داریم با بررسی ساختار و قابلیت‌های تعدادی از این پروژه‌ها، جدیدترین آلت کوین های بازار ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم؛ در ادامه با هشبان همراه باشید.

معرفی جدیدترین آلت کوین های بازار ارز دیجیتال

بعد از پیدایش بیت کوین و ارائه ساختاری کاملا متفاوت و هوشمندانه به کمک فناوری بلاک چین، جوامع جهانی دید مثبتی به مفهوم ارز دیجیتال پیدا کردند. این پروژه از الگوریتم اجماع اثبات کار (PoW) یا به عبارتی فرآیند استخراج بیت کوین برای مدیریت غیر متمرکز شبکه استفاده کرده است. بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال جهان قطعا ایرادات سیستمی و ساختاری خودش را دارد. توسعه‌دهندگان علاقه‌مند به این حوزه در همین راستا برای ارتقاء سیستم بیت کوین، آلت کوین‌ها را ایجاد کردند.

معرفی جدیدترین آلت کوین های بازار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتالی که بعد از بیت کوین معرفی و عرضه شدند؛ آلت کوین نامیده می‌شوند. آلت کوین‌ها عموما از سایر الگوریتم‌های اجماع برای کنترل و مدیریت پروژه استفاده می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم برای درک بهتر ساختار و عملکرد این دسته از ارزهای دیجیتال مقاله «آشنایی با انواع الگوریتم اجماع در بلاک چین» را مطالعه کنید. تکامل صنعت بلاک چین، ارزهای دیجیتال و مفاهیم وابسته به آن همچنان ادامه دارد.

طی سال‌های اخیر شاهد ظهور آلت کوین‌هایی بودیم که در ابتدای مسیر، قیمت پایینی داشتند؛ اما بعدها جهش‌های تعصدی و افزایش قیمت قابل توجه داشته‌اند. شناسایی این قبیل پروژه‌ها در ابتدای مسیر، قطعا سودهای فراوانی برای شما به همراه خواهد داشت. اما این نکته را هم در نظر بگیرید که ریسک سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال با توجه به نوسانات قیمت، بسیار بالا است. برای یاری شما در این مسیر تعدادی از جدیدترین آلت کوین های بازار را در این بخش معرفی می‌کنیم.

جدیدترین آلت کوین های بازار ارز دیجیتال


بیشتر بخوانید: استخراج ارز دیجیتال چیست؟ هر آنچه باید درباره ماینینگ بدانید


معرفی جدیدترین آلت کوین ؛ ارز دیجیتال Sei

پروژه Sei به کمک فناوری بلاک چین لایه 1 مبتنی بر کازماس توسعه داده شده است. توسعه‌دهندگان این پروژه خواستار دستیابی به قابلیت‌های خاصی در زمینه دیفای هستند. ارز دیجیتال Sei با نماد اختصاری SEI ادعا می‌کند که اولین بلاک چین اول اختصاصی برای اوردبوک (Order Book) را ایجاد کرده است. این پروژه با تامین امنیت شبکه به کمک برخی از معتبرترین سازمان‌ها و اعتباردهندگان دنیا سعی دارد نظر سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند.

خواندن
بررسی مشخصات دستگاه انت ماینر T17

اولویت اصلی پروژه Sei از همان ابتدا مسئله امنیت بود. توسعه‌دهندگان این ارز دیجیتال سعی دارند بستری برای ثبت غیر متمرکز، امن، سریع و باکیفیت تراکنش‌ها را فراهم کند. ایجاد پلتفرمی امن و قابل اعتماد که کاربران به کمک آن تراکنش‌های خود را بدون حضور شخص ثالث، کنترل و مدیریت کنند؛ قطعا قدم بزرگی در جوامع جهانی است.

در صورت اجرایی شدن تمام مواردی که گفته شد؛ ارز دیجیتال Sei به عنوان یکی از جدیدترین آلت کوین ها، تحولات قابل توجهی در دنیای ارزهای دیجیتال به وجود خواهد آورد. تعدادی از تحلیل‌گران فعال در این حوزه با پیش‌‎بینی همکاری‌ و فعالیت‌های مشارکتی احتمالی پروژه در آینده، ارز دیجیتال Sei را گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری می‌دانند.


بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال ملی؛ پدیده ای نوظهور در حوزه رمز ارز


معرفی جدیدترین آلت کوین ؛ ارز دیجیتال Pikamoon

پروژه پیکامون به عنوان یکی از بازی‌های کریپتویی بر پایه بلاک چین اتریوم و MultiversX توسعه یافته است. ارز دیجیتال Pikamoon با نماد اختصاری PIKA طی فرآیند عرضه اولیه (ICO) مبلغ 3.6 میلیون دلار سرمایه جذب کرد. کاربران می‌توانند پاداش‌های به دست آورده خود در این بازی متاورسی را بدون نیاز به استفاده از هیچ واسطه‌ای مستقیما به کیف پول ارز دیجیتال شخصی خود منتقل کنند.

پروژه پیکامون یک بازی مبتنی بر ارز دیجیتال است که روی بلاکچین اتریوم و MultiversX  توسعه یافته است. این بازی در ICO (عرضه اولیه خود) توانست سرمایه‌ای به مبلغ 3.6ملیون دلار را جمع آوری کند. پیکامون یک بازی متاورسی متفاوت است. پیکامون به عنوان یکی از جدیدترین آلت کوین های بازار ارز دیجیتال با استفاده از موتور بازی سازی یونیتی (Unity) سعی داشته تجربه‌ای به یاد ماندنی برای کاربران خود ایجاد کند.

معرفی جدیدترین آلت کوین ؛ ارز دیجیتال Green Bitcoin

یکی دیگر از جدیدترین آلت کوین‌ های موجود در بازار ارز دیجیتال، گرین بیت کوین نام دارد. ارز دیجیتال Green Bitcoin با نماد اختصاری GBTC خواستار دوستی با محیط زیست و تمرکز بر سرمایه‌گذاری دریافت پاداش در نتیجه پیش‌بینی قیمت بیت کوین را برای کاربران علاقه‌مند امکان‌پذیر کرده است. در واقع سرمایه‌گذاران با انتقال توکن‌های گرین بیت کوبن به اکوسیستم Gamified Green Staking در فرآیند پیش‌بینی قیمت بیت کوین و دریافت پاداش مشارکت می‌کنند.

معرفی جدیدترین آلت کوین ؛ گرین بیت کوین

عواملی مانند مقدار سرمایه و مدت زمان فعالیت کاربر در اکوسیستم، میزان پاداش دریافتی کاربر را مستقیما تحت تاثیر قرار می‌دهند. بنابراین سرمایه‌گذاران دارای گرین بیت کوین بیشتر که مدت زمان طولانی‌تری در شبکه مشارکت داشته‌اند؛ پاداش بیشتری دریافت می‌کنند. هدف اصلی توسعه‌هندگان از طراحی چنین ساختاری ترویج فعالیت و تعامل طولانی‌مدت در اکوسیستم گرین بیت کوین است.

خواندن
دامیننس بیت کوین (Bitcoin Dominance) چیست؟ اهمیت و کاربرد آن در بازار کریپتو

معرفی جدیدترین آلت کوین ؛ ارز دیجیتال ScapesMania

طبق گفته کارشناسان ارز دیجیتال ScapesMania با نماد اختصاری MANIA می‌تواند فرصت مناسبی برای کاربران علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های نوپا باشد. پروژه ScapesMania به عنوان یکی از جدیدترین آلت کوین های بازار ارز دیجیتال تنها با خرده فروشی‌ها قادر به جذب 4 میلیون دلار سرمایه بوده است.

طبق داده‌های در دسترس این پروژه به صورت روزانه چیزی بین 40 تا 120 هزار دلار سرمایه جذب می‌کند. می‌توان گفت که پروژه ScapesMania به عنوان یکی از بازی‌های مبتنی بر بلاک چین، اکوسیستم مورد علاقه بسیاری از گیمرها و سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال است.

معرفی جدیدترین آلت کوین ؛ ارز دیجیتال Mind Matrix

ارز دیجیتال Mind Matrix با نماد اختصاری AIMX هم آخرین گزینه لیست جدیدترین آلت کوین های بازار ارز دیجیتال این مقاله است. این پروژه با به‌کارگیری فناوری بلاک چین و هوش مصنوعی، راه حلی نوین در زمینه ایجاد کدهای ساده و هوشنمد به پروژه‌های دیفای ارائه می‌دهد. اصلی‌ترین قابلیت این پروژه یعنی ایجاد کد به کمک هوش مصنوعی، تحولاتی را در صنعت دیفای ایجاد کرده است.

ایجاد سریع کدهای باکیفیت، ایمن و ممیزی شده توسط هوش مصنوعی به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی مشخصات پروژه خود را تعریف کنند. در واقع پروژه Mind Matrix زمان و هزینه مورد نیاز برای توسعه را به حداقل میزان ممکن می‌رساند.

سخن پایانی

بسیاری از آلت کوین‌های جدید بازار ارز دیجیتال که پتانسیل بالایی برای رشد دارند؛ هنوز توسط سرمایه‌گذاران شناخته نشده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم با تحقیق و بررسی دقیق ساختار پروژه‌ آلت کوین‌ها، قابلیت‌های کاربردی آن را شناسایی کنید. در حالت کلی اگر پروژه ارز دیجیتال مورد نظر شما قادر به ارتقاء سیستم مالی غیر متمرکز جهانی باشد؛ می‌تواند گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد.

بازار ارز دیجیتال پرریسک‌ترین بازار مالی برای سرمایه‌گذاری است؛ اما در صورت عملکرد هوشمندانه، احتمال کسب سودهای قابل توجه هم وجود دارد. از نظر شما کدام پروژه فعال ارز دیجیتال می‌تواند گزینه سودآوری برای سرمایه‌گذاری باشد؟ نظرات و تجربیات خودتان را با کاربران هشبان هم به اشتراک بگذارید.

دیگر چه پروژه‌هایی را می‌توان به لیست جدیدترین آلت کوین ها اضافه کرد؟

آلت کوین‌های بسیاری در بازار ارز دیجیتال فعال هستند؛ اما همه آن‌ها سودده نیستند و ارزش سرمایه‌گذاری ندارند. پروژه‌های Tyrion ،Wagmi، Pepe Love Inu ،Immutable X و Scorpion Casino هم می‌توان در لیست جدیدترین آلت کوین‌های بازار ارز دیجیتال قرار داد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست قبلی

نظر بدهید

تماس با تعمیرکار