جشنواره تابستانی هشبان شروع شد. سرویس دستگاه های ماینر برند Whatsminer و Antminer با تخفیف ویژه برای مشتریان جدید و خدمات ویژه برای همراهان قدیمی

تعمیر تجهیزات شبکه

تعمیر تجهیزات شبکه

هنگام مواجه با خرابی قطعات الکترونیکی، همیشه خرید آن قطعه بهترین راه حل نیست! با توجه به شرایط اقتصادی موجود بهتر است در صورت خرابی قطعات شبکه، در فکر تعمیر تجهیزات شبکه باشید؛ چرا که پس از تعمیر تجهیزات شبکه، اکثر آنها تا چند سال بعد نیز به خوبی کار خواهند کرد. به دلیل فعالیت مداوم و طولانی مدت تجهیزات شبکه، خرابی این قطعات اجتناب ناپذیر است و باید به سرعت در صدد رفع خرابی آنها برآمد.

تجهیزات شبکه - تعمیر تجهیزات شبکه

تجهیزات شبکه ای که در هشبان تعمیر می شوند شامل موارد زیر است:

  • تعمیر سوئیچ
  • تعمیر مودم
  • تعمیر روتر

در حال حاضر تعمیر سه بخش فوق در واحد تعمیرات تجهیزات شبکه هشبان انجام می شود و به زودی سایر بخش ها نیز اضافه خواهد شد. مجموعه تعمیرات تخصصی هشبان با تکیه بر دانش فنی و تخصصی خود، با سالها تجربه در فرآیند تعمیرات ماینر و قطعات مربوط به آن، به عنوان اولین و قدرتمندترین واحد تعمیرات در این حوزه در تهران شناخته شده است. مجموعه تخصصی هشبان در حال حاضر تعمیر تجهیزات شبکه مربوط به برندهای معتبری همچون سیسکو (Cisco)،  میکروتیک (Mikrotik)  و … را انجام می دهد.

زمان تعمیرات تخصصی تجهیزات شبکه

وقت، سرمایه گرانبهایی است که اهمیت آن بر هشبان نیز پوشیده نیست. به همین دلیل، سرعت انجام کار در کنار کیفیت انجام عملیات از مزایای رقابتی ما نسبت به سایر همکاران در تعمیر تجهیزات شبکه است. با توجه به گستردگی انواع خرابی ها در این تجهیزات، نمیتوان زمان دقیقی برای انجام آن در نظر گرفت. تجهیزات مورد نظر پس از تعمیر طی چند مرحله تست می شوند و پس از اطمینان از صحت کارکرد قطعات، به شما تحویل داده خواهند شد.

تجهیزات شبکه - تعمیر تجهیزات شبکه

نحوه ثبت سفارش  تعمیر تجهیزات شبکه

برای ثبت سفارش تعمیر و نگهداری تجهیزات شبکه، کافیست با مراجعه به صفحه ثبت سفارش با مشخص کردن برند دستگاه، درخواست خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش در اسرع وقت کارشناسان هشبان با شما تماس گرفته و در خصوص ارسال قطعه راهنمایی های لازم را به عمل می آورند.

تعمیر تجهیزات شبکه توسط تیم متخصص هشبان

تماس با تعمیرکار