جشنواره تابستانی هشبان شروع شد. سرویس دستگاه های ماینر برند Whatsminer و Antminer با تخفیف ویژه برای مشتریان جدید و خدمات ویژه برای همراهان قدیمی

نصب و راه اندازی ماینر

نصب و راه اندازی دستگاه ماینر

برای شروع ماینینگ پس از تهیه زیرساخت لازم و تجهیزات مورد نیاز، بایستی درباره چگونگی نصب و راه اندازی ماینر اطلاعات کافی داشته باشیم. برای اینکار باید بدانیم که چطور اجزای ماینر را به درستی سرهم (اسمبل) کرده، کیف پول بسازیم و ماینر را به استخر متصل کنیم. عدم رعایت نکات امنیتی در مسیر نصب و راه اندازی ماینر می‌تواند موجب از دست رفتن سرمایه و باز گذاشتن راه برای کلاهبرداران شود.

instalation - نصب و راه اندازی ماینر

خدمات نصب و راه اندازی ماینر

هشبان با هدف اولیه تعمیر دستگاه‌های ماینر، در زمینه نصب و راه اندازی ماینر با شما همراه است. همچنین مشاوره در جهت ساخت کیف پول و اتصال دستگاه به استخر استخراج از خدمات دیگر هشبان است. اگر برای شروع ماینینگ به مشکل برخوردید، هشبان به صورت حرفه‌ای و تخصصی نیاز شما را در این زمینه مرتفع خواهد کرد.

روند اتصال دستگاه ماینر به استخر استخراج و ساخت کیف پول الکترونیک ممکن است برای خیلی‌ها پیچیده و گیج کننده باشد. در عین حال اگر این کار را درست انجام نداده باشید و یا به افراد متفرقه بسپارید، ممکن است باعث از دست رفتن سرمایه خود شوید؛ چرا که یک جابجایی کوچک در ثبت اطلاعات موجب می‌شود تا درآمد حاصل از ماینینگ شما به دست افراد دیگر بیفتد.

بهترین راه حل این است که از یک مرکز معتبر کمک بخواهید. ما در هشبان در حضور شما و با نظارت مستقیم خودتان، به شما کمک می‌کنیم تا ماینر خود را به درستی راه اندازی کرده و همچنین با ارائه مشاوره به شما یاد می‌دهیم که چطور دستگاه ماینر را به استخر متصل کرده و کیف پول خود را راه بیاندازید. متخصصین هشبان با ارائه مشاوره تخصصی به شما کمک خواهند کرد تا عملیات نصب و راه اندازی ماینر به درستی انجام شود.

Mine Instalation - نصب و راه اندازی ماینر

ما در هشبان با آموزش اصولی مرحله به مرحله‌ی نصب و راه اندازی ماینر، به شما کمک می‌کنیم تا از ماینینگ تجربه‌ای لذت بخش و امن داشته باشید و در صورت نیاز به تعمیرات ماینر کافی‌ست در این زمینه با متخصصین هشبان مشورت کرده و یا به صورت حضوری برای انجام این خدمات به هشبان مراجعه کنید.

نصب و راه اندازی ماینر توسط تیم متخصص هشبان

تماس با تعمیرکار