تعمیر پاور ماینر

ماینر های بیت کوین مصرف برق بسیار بالایی دارند و کیفیت برق رسانی به این دستگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. منبع تغذیه یا (Power Supply Unit) PSU یکی از مهم ترین و در عین حال آسیب پذیرترین قطعات یک ماینر است. پاور ها وظیفه دریافت برق و توزیع برق بین اجزای مختلف دستگاه های ماینر را بر عهده دارند. از آنجایی که دستگاه های ماینر به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند، قسمت پاور این دستگاه ها به صورت مداوم تحت فشار کار بود و از این سو امکان خرابی آنها نسبت به سایر قطعات بالاتر است و بدین ترتیب تعمیر پاور ماینر در صورت بروز هرگونه ایراد در این بخش باید در اولویت باشد.

تعمیر پاور ماینر

کارکرد شبانه روزی ماینرها باعث بالا رفتن دما و در نتیجه آسیب به بخش های مختلف یک دستگاه استخراج بیت کوین از جمله پاور ماینر می شود. کیفیت ولتاژ ورودی و نوسانات جریان برق به شکل مستقیم روی طول عمر قطعات پاور دستگاه های ماینر  تاثیر گذار است. در صورت بروز مشکلاتی مانند تشدید نوسانات برقی، علاوه بر پاور دستگاه ممکن است که هش برد آن نیز آسیب جدی ببیند و نیاز به تعمیر هشبرد باشد.

نکته مهمی که در خصوص نگهداری و تعمیر پاور ماینر دستگاه های ماینر وجود دارد این است که در صورت بروز مشکل در این قطعات، ممکن است احتمال آسیب دیدگی کل دستگاه، حتی در مقابل نوسانات معمولی جریان برق هم به شدت بالا رود.

نگهداری و تعمیر پاور ماینر توسط تیم متخصص هشبان

2 miner power supply repair and maintenance

سرویس، نگهداری و تعمیر پاور ماینر معمولا جزء کلیدی ترین و با اولویت ترین بخش های سرویس و نگهداری دستگاه های ماینر محسوب می شود. تیم هشبان با متخصصین خبره و تجهیزات بروز، آماده تعمیر و سرویس قطعات پاور ماینر شما در سریعترین زمان با مناسب ترین قیمت است.

در مرکز تخصصی تعمیرات هشبان، تعمیر پاور ماینر S9j، یکی از پر فروش ترین دستگاه های ماینر بازار انجام می شود. همچنین تعمیر پاور ماینر P5، P3، A1، F1، T2T، تعمیر پاور ماینر M3 و سایر پاورماینرهای موجود در بازار انجام می شود. برای اطلاع از هزینه تعمیر پاور ماینر به صفحه تعرفه تعمیرات ماینر هشبان مراجعه کنید.

در صورت مشاهده هرگونه علائم خرابی پاور ماینرتان، جهت عیب یابی و تعمیرات ماینر با کارشناسان ما در تماس باشید.

تعمیر پاور ماینر توسط تیم متخصص هشبان