آزمایشگاه استاندارد دستگاه ماینر

آزمایشگاه استاندارد دستگاه ماینر هشبان

حوزه ارزهای دیجیتال و صنایع وابسته به آن مانند ماینینگ همواره با چالش‌های قانون‌گذاری مواجه هستند. میزان مصرف انرژی ماینرها به عنوان تجهیزات استخراج رمزارز تا به حال چندین بار مورد انتقاد مسئولین کشور قرار گرفته است. در جریان این اتفاقات آزمایشگاه‌هایی برای بررسی دقیق توان مصرفی دستگاه‌های ماینر راه‌اندازی شده‌اند. در ادامه علاوه بر پرداختن به جزئیات این فرآیند، خدمات تخصصی آزمایشگاه استاندارد‌ دستگاه‌ ماینر هشبان را به شما معرفی می‌کنیم.

فرآیند ارائه گواهی استاندارد دستگاه ماینر

مدت زمان زیادی از عرضه بیت کوین و معرفی صنعت استخراج به جوامع جهانی نمی‌گذرد. همین موضوع بیشتر کشورها را با چالش قانون‌گذاری درباره بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مواجه کرده است. متاسفانه بسیاری از مزارع استخراج فعال کشور ما از ماینرهای مستهلک برای ماین بیت کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال استفاده می‌کنند.

در واقع ورود این تجهیزات بعد از اتمام دوره بهره‌برداری، کشور را با چالش‌های میزان مصرف برق و انرژی مواجه می‌کند. با توجه به داده‌های ارائه شده، تاثیر منفی ماینرهای مستهلک در نمودار مصرف شبکه برق کشور غیر قابل انکار است. از آنجایی که عدم بازرسی و نظارت صحیح ریشه اصلی مشکلات این چنینی هستند؛ شاهد اعمال تغییراتی در قوانین مربوط به صنعت استخراج رمزارز کشور هستیم.

طبق ابلاغیه جدید گمرک، واردات دستگاه‌های استخراج رمزارز با گرید انرژی پایین‌تر از A و B ممنوع است. تمامی دستگاه‌ها و فارم‌های استخراج مستلزم رعایت استاندارهای تصویب شده هستند. با توجه به قوانین جدید کشور سرمایه‌گذاران فعال در این حوزه باید پیش از وارد کردن ماینر، استاندارد مصرف انرژی دستگاه (SEC) را محاسبه کنند.

خواندن
ویروس در ماینر ها، پیشگیری و راه حل ها ؛ راهنمای کاربردی

فرمول محاسبه استاندارد مصرف انرژی بسیار ساده‌ است؛ کافیست مقدار حداکثر توان مصرفی ماینر بر حسب وات را بر توان محاسباتی دستگاه برحسب تراهش بر ثانیه تقسیم کنید. گروه‌های شاخص مصرف ویژه انرژی دستگاه ماینر نیز طبق جدول زیر گروه‌بندی می‌شوند.

گروه شاخص مصرف ویژه انرژی SEC (W/Th/s)
A 50 > SEC
B 70 > SEC ≥ 50
C 90 > SEC ≥ 70
D 110 > SEC ≥ 90

در همین راستا آزمایشگاه‌هایی برای تایید استاندارد مصرف انرژی ماینرها راه‌اندازی شدند. هدف اصلی از تاسیس آزمایشگاه‌های استاندارد ماینر سازماندهی درست فرآیند واردات تجهیزات به کشور است. در حالت کلی، دستگاه‌های ماینر باید پیش از ورود استانداردهای لازم را داشته باشند. شما به زودی می‌توانید برای صدور گواهی ملی استاندارد ماینر از متخصصان مجموعه هشبان کمک بگیرید.

آزمایشگاه استاندارد دستگاه ماینر هشبان

آزمایشگاه تخصصی هشبان در آینده نزدیک خدمات مربوط به استانداردسازی دستگاه‌های ماینر و مزارع استخراج را تحت پوشش قرار می‌دهد. متخصصان مجرب مجموعه ما با توجه به شرایط خاص شبکه برق ایران، ماینینگ فارم‌ها، استانداردهای بین المللی و ملی، میزان مصرف انرژی ماینرهای را محاسبه می‌کنند.

در واقع مجموعه ما سعی دارد با شناسایی تجهیزات مستهلک، قدم‌های مثبتی را در زمینه استانداردسازی فرآیند واردات کشور و استفاده از ماینرها بردارد. متخصصان هشبان با تکیه بر دانش فنی خود، گواهی ملی استاندارد ماینر را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و کم‌ترین هزینه به شما می‌دهند. سرعت، دقت و کیفیت را در کنار تیم مجرب آزمایشگاه استاندارد دستگاه ماینر هشبان تجربه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
پست قبلی
پست جدیدتر

1 نظر

  • هشبان

    24 اکتبر, 2023 - 12:21 ب.ظ

    مجموعه هشبان به واسطه در اختیار داشتن آزمایشگاه استاندار ماینر (آزمایشگاه ماینر) آماده ارائه انواع خدمات به واردکنندگان، فعالین اقتصادی و علاقه مندان جهت قانونی سازی و اخذ گواهی استاندارد دستگاه های ماینر میباشد. جهت هماهنگی بیشتر با ما تماس بگیرید.

نظر بدهید

تماس با تعمیرکار