گزارش سالانه هشبان درسال 1401

heshban annual report 1401

گزارش سالانه صنعت ماینینگ کشور هش‌بان

هش‌بان به عنوان اولین و مجهزترین مرکز تعمیرات تخصصی ماینر، با انتشار گزارش سالانه خود تلاش می‌کند تا برای اولین بار دورنمایی از وضعیت بازار استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال، در ایران را ارائه کند. هدف از تهیه این گزارش تصمیم‌گیری بهتر فعالان و علاقمندان نسبت به شرایط و ریسک‌های استخراج رمزارز در کشور ایران است. با توجه به رشد صنعت ماینینگ در کشور و استقبال ایرانیان از استخراج رمز ارزها، تصمیم داریم سالانه گزارشی در مورد روش‌های نوین ماینینگ، پیشرفت این صنعت، نگاهی به تهدیدها و فرصت‌هایی که در این حوزه است داشته باشیم.

در اولین نسخه گزارش سالانه صنعت ماینینگ کشور علاوه‌بر مرور کلی عملکرد سالانه مجموعه هش‌بان، با سرفصل‌هایی از پیشرفت ماینینگ در ایران، رگولاتوری در صنعت استخراج، استخراج صنعتی، استخراج در مقیاس کوچک، رفتار ماینرها از دیدگاه آنچین و همچنین عملکرد و بازدهی سخت افزارهای استفاده شده در حوزه استخراج؛ مطالب مفیدی جمع‌آوری شده است.

همچنین گزارش تکمیل از روند جزئیات واحد تعمیرات شامل ارائه اعداد و تحلیل دستگاه ها در خرابی و تعمیر هشبرد، تعمیر پاور و تعمیر کنترل برد به تفکیک برندهای سازنده ارائه شده است تا دیدگاه بهتری به مخاطبین این گزارش ارائه نماید.

برای دریافت گزارش سالانه هشبان کلیک کنید.

تماس با تعمیرکار