جشنواره تابستانی هشبان شروع شد. سرویس دستگاه های ماینر برند Whatsminer و Antminer با تخفیف ویژه برای مشتریان جدید و خدمات ویژه برای همراهان قدیمی

سرویس دوره ای ماینر

سرویس دوره‌ ای ماینر

دستگاه های ماینر، جزء جدایی ناپذیر و اصلی ترین ابزار در صنعت ماینینگ و استخراج بیت کوین می باشند. جهت ثبات راندمان، افزایش سوددهی و طول عمر ماینرها و همچنین کاهش هزینه ها در ماینینگ، این دستگاه ها باید در شرایط صحیح نگهداری شوند. به دلیل اینکه معمولا نگهداری دستگاه ها جدی گرفته نمی شوند، سرویس دوره ای ماینر بیش از پیش اهمیت پیدا می کند.

دوره ای ماینر - سرویس دوره ای ماینر

طی سالها تجربه ای که در این صنعت کسب کرده ایم، اغلب شاهد آن بوده ایم که به دلیل عدم شناخت استاندارهای بین المللی درباره محیط نگهداری ماینر و استفاده از ابزارهای نامناسب برای سرویس دوره ای ماینر، دستگاه ها پس از مدتی با افت هش ریت و خرابی های متعدد رو به رو می شوند. ماینرها در گذر زمان، پر از گرد و غبار می شوند و ذرات خارجی به درون ماینرها نفوذ می کند. وجود گرد و خاک روی قطعات ماینرها موجب بوجود آمدن مشکلات عدیده ای از جمله بالا تر رفتن دمای آنها می شود. با بالا رفتن دما، راندمان ماینر و میزان هش ریت دستگاه کاهش می یابد.
لذا پیشنهاد می شود برای جلوگیری از بوجود آمدن این عوامل، فارم ها و حتی دارندگان ماینرهای خانگی، به صورت دوره ای و در بازه زمانی مشخص ماینرهای خود را سرویس کنند.
مواردی چون زدودن گرد و غبار دستگاه ماینر، چک کردن فن ها و … باید در هر سرویس دوره ای ماینر انجام شود.

1 - سرویس دوره ای ماینر

سرویس دوره ای ماینر بسیار مهم و کلیدی است و اگر به موقع انجام شود، در بهینه سازی و کاهش هزینه های مربوط به تعمیرات ماینر بسیار موثر است.
حتما در نظر داشته باشید که این کار توسط افراد آشنا و متخصص این حوزه انجام شود؛ چرا که سرویس دوره ای ماینر توسط افراد غیر متخصص، می تواند آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند.
مجموعه تعمیر تخصصی ماینر هشبان، با تیمی متخصص و با تجربه در امر تعمیر ماینر و قطعات آن، با استفاده از ابزارها و استانداردهای به روز، آماده ارائه سرویس دوره ای ماینر برای استخراج کنندگان از سراسر کشور است.

سرویس دوره‌ای دستگاه توسط تیم متخصص هشبان

تماس با تعمیرکار