تعمیر روتر

تعمیر روتر

روترها از کاربردی ترین تجهیزات در ساخت و راه اندازی شبکه هستند. این دستگاه، در واقع سخت افزاری است که عملیات مسیر یابی در شبکه را به بهترین نحو انجام می دهد. کاربرد روتر اتصال شبکه ها به یکدیگر (در دو مکان متفاوت) و کم کردن هزینه های ترافیک و پکت لاست و … است. 

به همین جهت باید در صورت خرابی سریعا در صدد تعمیر روتر برآمده و مشکل را حل کنیم. یک روتر شامل واحدهایی از جمله پردازنده، گذرگاه، حافظه ROM، حافظه فلش، منبع تغذیه و اینترفیس می باشد.

تعمیر روتر

چه خدماتی در این بخش ارائه میشود؟

در واحد تعمیرات روتر (چه روتر با سیم و چه روتر بی سیم) مجموعه هشبان، خدمات زیر برای برندهای مختلف انجام می شود:

  • تعمیر روتربرد گوگل (Google)
  • تعمیرات روتر ایسوس (ASUS)
  • تعمیر روتر میکروتیک (Microtek)
  • تعمیرات روتر سیسکو (Cisco)
  • تعمیر مودم روتر تی پی لینک (TP-Link)
  • و …

تعمیر روتر برد

تعمیرات روترها به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات شبکه از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که این قطعه از شبکه دارای ظرافت بسیار بالایی است و باید برای تعمیر آن از تعمیرکار با مهارت و تجربه کافی کمک گرفت. تعمیر روتر برد در مرکز تعمیر تخصصی هشبان توسط تیمی خبره و متخصص صورت می گیرد. هشبان با بیش از نیم دهه تجربه در امر تعمیر تجهیزات سخت افزاری، به یکی از قطب های تعمیرات در کشور تبدیل شده است.

مفتخریم به اطلاع برسانیم، خدمات تعمیر روتربرد و سایر تجهیزات شبکه در هشبان به صورت گسترده و به سراسر کشور ارائه می شود. جهت ثبت درخواست تعمیر کافیست به سایت هشبان مراجعه کرده و در بخش ثبت سفارش قطعه مورد نظر را انتخاب کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر روتر توسط تیم متخصص هشبان

تماس با تعمیرکار