معرفی دستگاه ماینر Antminer S19j Pro

دستگاه ماینر Antminer S19j Pro

در حال حاضر اسیک ماینر به عنوان تنها گزینه مقرون‌به‌صرفه برای استخراج ارز دیجیتال شناخته می‌شود. دستگاه ماینر Antminer S19j Pro یکی از محصولات محبوب شرکت بیت مین است. برای آشنایی بیشتر با این دستگاه ماینر در ادامه با هشبان همراه باشید.

در صورت آشنایی با صنعت ماینینگ قطعا می‌دانید که شما برای مشارکت در فرآیند استخراج بیت کوین، دستگاه ماینر نیاز دارید. ساختار کلی صنعت ارز دیجیتال به گونه‌ای طراحی شده است که ماینر و قدرت پردازشی آن میزان سودآوری شما را مستقیما تحت تاثیر قرار می‌دهند. افزایش قابل توجه میزان سختی شبکه بیت کوین و استقبال بی‌سابقه سرمایه‌گذاران برای فعالیت در این حوزه شرایط را به نسبت گذشته پیچیده‌تر کرده است.

معرفی دستگاه ماینر Antminer S19j Pro

در ابتدای معرفی دستگاه ماینر جدید شرکت بیت مین، اجازه دهید تا با تاریخچه و نام های تجاری این مجموعه به صورت خلاصه بیشتر آشنا شویم.

معرفی شرکت بیت مین (Bitmain)

بیت مین (Bitmain) یک شرکت خصوصی چینی است که دفتر مرکزی آن در پکن قرار دارد. این شرکت در سال 2013 توسط جیهان وو (Micree Zhan) و Jihan Wu تأسیس شد. بیت مین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاه‌های ماینر ASIC در جهان است. این شرکت همچنین استخرهای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را اداره می‌کند.

معرفی شرکت انت ماینر (Antminer)

مجموعه انت ماینر (Antmine) نام تجاری دستگاه‌های ماینر ASIC است که توسط شرکت چینی بیت مین تولید می‌شود. این دستگاه‌ها برای استخراج بیت کوین، بیت کوین کش، و سایر ارزهای دیجیتال استفاده می‌شوند. مجموعه انت ماینر شامل طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های ماینر با هش ریت‌ها و توان مصرفی مختلف است.

بازار محصولات استخراج، دستگاه های ماینر، در ایران بیشتر در سلطه محصولات شرکت بیت مین قرارداد و عموما فعالین بازار از خرید و فروش این دستگاه ها بیشتر از سایر رقبا استقبال میکنند که به واسطه راحتی تامین قطعات و همچنین سهولت در تعمیرات و پیدا کردن مشتری در بازار دست دوم این محصولات است که منجر به استقبال مصرف کنندگان شده است.

همانطور که در بخش قبل هم اشاره شد؛ دستگاه ماینر Antminer S19j Pro یکی از محصولات محبوب شرکت بیت مین است. قدرت پردازشی و توان مصرفی این دستگاه به ترتیب برابر با 122 تراهش بر ثانیه و 3050 وات هستند. ماینر S19j Pro با استفاده از چهار فن دستگاه، گرمای تولیدی طی فرآیند استخراج را مدیریت می‌کند. صدای تولیدی آن نیز برابر با 75ds است. از آنجایی که صدای بالای این محصول برای فضای خانه مناسب نیست؛ باید از سایلنت باکس استفاده کنید.

البته این نکته را هم به خاطر داشته باشید که برای ورود به حوزه ماینینگ و خرید دستگاه، سرمایه اولیه قابل توجهی نیاز دارید. شما با استفاده از قدرت پردازشی این ماینر می‌توانید ارزهای دیجیتال دارای الگوریتم SHA-256 را استخراج کنید. از جمله محبوب‌ترین ارزهای دیجیتالی که با ماینر S19j Pro استخراج می‌شوند؛ می‌توان به بیت کوین، بیت کوین کش و بیت کوین اس وی اشاره کرد. مشخصات تخصصی و جزئیات بیشتر مربوط به ماینر S19j Pro در جدول زیر قابل مشاهده است.

خواندن
اسیک ماینر (ASIC Miner) چیست؟
مشخصات تخصصی ماینر Antminer S19j Pro
توان پردازشی 122 تراهش بر ثانیه
شرکت تولیدکننده بیت مین
مدل دستگاه Antminer S19j Pro
تاریخ عرضه ژوئن 2020
ابعاد دستگاه 370 × 290 × 195 میلی متر
وزن دستگاه 13200 گرم
صدای تولیدی
75 دسی بل
تعداد فن‌ها
4 فن
مصرف برق
3050 وات
ولتاژ
12 ولت
دما
5 الی 35 درجه سانتی گراد
رطوبت
5 الی 95 درصد
ارزهای دیجیتال قابل استخراج
بیت کوین، بیت کوین کش، بیت کوین اس وی و غیره

الگوریتم ماینر S19j Pro

همانطور که در بخش‌های قبل نیز اشاره شد، ماینر S19j Pro از محصولات شرکت بیت مین قابلیت استخراج ارزهای دیجیتال دارای الگوریتم SHA-256 را در اختیار شما قرار می‌دهد. بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال از این الگوریتم استفاده می‌کند. بنابراین تجربه ثابت کرده است که این الگوریتم اجماع امنیت قابل قبولی در بستر شبکه به وجود می‌آورد. شما در این دسته از پروژه‌ها دیگر نگران بروز مشکلاتی مانند حمله 51 درصدی نیستید.

الگوریتم ماینر Antminer S19j Pro SHA-256 است. الگوریتم SHA-256 یک الگوریتم هشینگ است که برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. این الگوریتم از امنیت بالایی برخوردار است و قدرت بالایی برای استخراج دارد.

ماینر S19j Pro با هش ریت 122 تراهش در ثانیه یکی از قدرتمندترین ماینرهای بیت کوین در بازار است. این ماینر برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی که از الگوریتم SHA-256 استفاده می‌کنند، مناسب است.

در اینجا برخی از مزایای استفاده از الگوریتم SHA-256 آورده شده است:

 • امنیت بالا: الگوریتم SHA-256 از امنیت بالایی برخوردار است و به راحتی قابل شکستن نیست.
 • قدرت بالا: الگوریتم SHA-256 قدرت بالایی برای استخراج دارد و می‌تواند به سرعت بلوک‌های جدیدی را استخراج کند.
 • قابلیت استفاده در سایر ارزهای دیجیتال: الگوریتم SHA-256 در سایر ارزهای دیجیتالی مانند Bitcoin Cash و Bitcoin Gold نیز استفاده می‌شود.

البته الگوریتم SHA-256 نیز دارای برخی معایب است، از جمله:

 • مصرف برق بالا: الگوریتم SHA-256 مصرف برق بالایی دارد و می‌تواند هزینه‌های برق استخراج را افزایش دهد.
 • سختی شبکه بالا: سختی شبکه بیت کوین که از الگوریتم SHA-256 استفاده می‌کند، در حال افزایش است. این امر باعث می‌شود که استخراج بیت کوین دشوارتر شود.

در مجموع، الگوریتم SHA-256 یک الگوریتم هشینگ قدرتمند و ایمن است که برای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی که از این الگوریتم استفاده می‌کنند، مناسب است.

هش ریت دستگاه ماینر S19j Pro

ماینر S19j Pro با هش ریت 122 تراهش بر ثانیه در دسته ماینرهای پرقدرت قرار می‌گیرد. بنابراین شما حتی در شرایط کنونی بازار که سختی شبکه افزایش یافته است؛ می‌توانید به کمک توان پردازشی این محصول در فرآیند استخراج سود کسب کنید. در حالت کلی هر چه توان پردازشی دستگاه بیشتر باشد؛ شانس بیشتری برای استخراج و کسب سود خواهید داشت. با توجه به شرایط کنونی بازار، خرید تنها یک دستگاه ماینر S19j Pro برای سرمایه‌گذاران صرفه اقتصادی نداشته باشد.

خواندن
معرفی پاور ماینر های P222C ،P222B ،P21

اگر سرمایه زیادی برای ورود به صنعت ماینینگ دارید؛ راه‌اندازی مزرعه استخراج نیز می‌تواند روش سودآوری برای شما باشد. مزارع استخراج با قرار دادن تعداد زیادی دستگاه ماینر در کنار یکدیگر به وجود می‌آیند. البته ناگفته نماند که شما برای ایجاد زیرساخت استاندارد، دانش تخصصی و تجربه نیاز دارید. در صورت نیاز به مشاوره راه‌اندازی مزرعه استخراج ارز دیجیتال می‌توانید از متخصصان مجموعه ما در ویراماینر کمک بگیرید.

درآمد ماینر S19j Pro

عوامل متعددی مانند توان پردازشی ماینر، میزان سختی شبکه، تعرفه برق و سایر موارد میزان درآمد ماینر را تحت تاثیر قرار می‌دهند. ماشین حساب‌های استخراج آنلاین تخمین دقیق میزان درآمد دستگاه ماینر را امکان‌پذیر کرده‌اند. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله «میزان درآمد ماینر و نحوه محاسبه درآمد ماینینگ» را مطالعه کنید. در نهایت می‌توانید آگاهانه تصمیم بگیرید که آیا مشارکت در فرآیند استخراج برای سودآور است یا خیر.

در تاریخ 7 نوامبر 2023، قیمت بیت کوین حدود 35,000 دلار است. درآمد ماینر Antminer S19j Pro 122Th/s حدود 9.5 دلار است. درآمد ماهانه این ماینر نیز حدود 282 دلار و درآمد سالانه آن حدود 3,390 دلار خواهد بود که برای یک ماینر بیت کوین درآمد قابل قبولی است.

البته این ارقام فقط تخمین‌هایی هستند و ممکن است در واقعیت متفاوت باشند. برای محاسبه دقیق درآمد ماینر S19j Pro می‌توانید از ماشین حساب‌های آنلاین موجود در اینترنت استفاده کنید.

در اینجا چند نکته برای افزایش درآمد ماینر S19j Pro آورده شده است:

 • از یک استخر ماینینگ استفاده کنید. استخرهای ماینینگ به شما کمک می‌کنند تا شانس خود را برای دریافت پاداش استخراج افزایش دهید.
 • از برق ارزان استفاده کنید. اگر هزینه برق شما بالا باشد، درآمد شما نیز کاهش خواهد یافت.
 • از دستگاه ماینر خود به طور کارآمد استفاده کنید. مطمئن شوید که دستگاه شما به درستی خنک می‌شود و بهینه تنظیم شده است.

با رعایت این نکات می‌توانید درآمد ماینر S19j Pro خود را افزایش دهید. برای محاسبه بهتر فرآیندهای مرتبط به دستگاه های ماینر (محاسبه درآمد-هزینه کارمزد استخر و غیره) میتوانید از ماشین حساب ارز دیجیتال ویرا ماینر استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله دستگاه ماینر S19j Pro را به شما کاربران عزیز معرفی کردیم تا اطلاعات دقیقی از قابلیت‌ها، ساختار و کارایی این محصول شرکت بیت مین داشته باشید. حالا می‌توانید با در نظر گرفتن اولویت‌ها شخصی خود، درست‌ترین تصمیم را بگیرید. در صورت خرابی دستگاه ماینر یا کسب راهنمایی‌های بیشتر با کارشناسان هشبان تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]
پست قبلی
پست جدیدتر

نظرات (2)

 • سفارش کیک آنلاین

  27 آگوست, 2023 - 1:11 ب.ظ

  ماینر Antiminer S19j Pro چقدر در آمد داره؟

  • هشبان

   27 سپتامبر, 2023 - 2:21 ب.ظ

   برای محاسبه درآمد Antminer S19j Pro ماینر بهتر به صفحه ماشین حساب ارز دیجیتال ویرا ماینر مراجعه کنید.

نظر بدهید

تماس با تعمیرکار