جشنواره تابستانی هشبان شروع شد. سرویس دستگاه های ماینر برند Whatsminer و Antminer با تخفیف ویژه برای مشتریان جدید و خدمات ویژه برای همراهان قدیمی

آموزش اتصال انت ماینر S17 Pro و S17

connecting antminer s17pro s17 715x415 - آموزش اتصال انت ماینر S17 Pro و S17

در تاریخ ۲۹ مارچ ۲۰۱۹، شرکت Bitmain به طور رسمی تاریخ فروش انت ماینرهای S17 و S17 Pro را اعلام کرد. انت ماینر S17 Pro که از سری مدل‌های دستگاه ماینر بیت کوین می‌باشد، مجهز به تراشه نسل دوم 7nm بیت مین، با نام BM1397 و نرخ هش ریت 56TH/s است. نسبت راندمان انرژی در حالت کم‌مصرف به میزان 39.5J / T است. ماینر بیت کوین، انت ماینر سری S17 Pro و S17 رقابتی‌ترین دستگاه‌های استخراج بیت مین با الگوریتم SHA-256 تا به امروز است که از BTC ،BCH و سایر ارزهای رمزنگاری SHA-256 پشتیبانی می‌کنند. انت ماینر S17 Pro سه حالت حرکتی را تحت عنوان کم توان، معمولی و توربو ارائه می دهد. این ویژگی به ماینر اجازه می‌دهد وظایف ماینینگ خود را کارآمدتر و مثبت انجام دهد.


سایر مقالات پیشنهادی:

آموزش صفر تا صد راه اندازی انت ماینر S9

­­­بررسی انت ماینر R4، ماینر ساکت خانگی بیت کوین

بررسی Antminer T15


antminsers17 5 size - آموزش اتصال انت ماینر S17 Pro و S17

ما از مدل انت ماینر S17 Pro زیر، به عنوان نمونه‌ای استفاده کردیم تا تنظیمات موردنظر برای اتصال و راه اندازی آن را به شما آموزش دهیم. مشابه همین تنظیمات برای اتصال انت ماینر S17 نیز، قابل اجراست.

 

برند S17 Pro انت ماینر
الگوریتم SHA256 الگوریتم
نرخ ناخالصی 53 TH/s ± 3% (در حالت استاندارد)
مصرف برق 2094w ± 5% (در حالت استاندارد)
تراشه الکترونیکی 7nm
PSU شامل اتصال و پخش PSU

 

نحوه اتصال ماینر

برای اتصال ماینر، مراحل زیر را باید انجام دهید:

  • لوازم جانبی را آماده کنید. شما باید دو کابل برق و یک کابل اترنت (شبکه‌ای) را تهیه کنید.
  • برای پیکربندی ماینر، آن را به پورت LAN به همان شبکه‌ای که کامپیوتر به آن متصل است، وصل کنید. به یاد داشته باشید، ماینر مستقل است و کامپیوتر شما فقط برای پیکربندی ماینر مورد نیاز است.
  • انت ماینر S17 Pro از منبع تغذیه‌ای یکپارچه تامین می‌شود. برخلاف سایر مدل‌های انت ماینر، منبع تغذیه S17 Pro دارای دو پورت برق است. بنابراین به دو کابل برق نیاز دارید.
  • کابل برق و اترنت را وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی و محکم وصل شده باشند.
  • و در نهایت، اتصال ماینر انجام خواهد شد.
  • برای برق‌رسانی به ماینر، توصیه می‌شود دو سیم برق را به یک نوار برق وصل کنید. اما اگر دو سیم کابل را به دو نوار قدرت متفاوت وصل می‌کنید، به طور همزمان روی دو نوار برق کار کنید.
خواندن
بیشترین خرابی ماینر مربوط به کدام دستگاه است و چرا؟

امیدواریم که این آموزش برای شما مفید بوده باشد. در آینده بیشتر از دستگاه‌های ماینر معروف، مانند انت ماینر S17 Pro و S17 و آموزش های مربوط به آنها خواهیم نوشت.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
پست قبلی
پست جدیدتر

نظر بدهید

تماس با تعمیرکار