جدیدترین کوین های سالهای اخیر

جدیدترین-کوین-های-سال-های-آخر-min

در این مقاله قصد داریم تعدادی از جدیدترین کوین‌ های سال‌های اخیر را به شما معرفی کنیم. امروزه رمزارزهای زیادی در صرافی‌های ارز دیجیتال وجود دارد،اما این مانع از ارائه ارزهای دیجیتال جدید توسط شرکت ها نمی‌شود.

صنعت بلاک چین و استخراج رمز ارز همیشه در حال تکامل است. از زمان پیدایش بیت کوین در سال 2008، این بازار پیشرفت قابل توجهی داشته است. در سالهای اخیر مکانیسم‌های جدیدی مثل اثبات کار به وجود آمده‌اند که در کنار مکانیسم‌های قدیمی‌تر (مثل همتا به همتا) در دنیای ارزهای دیجیتال فعال هستند. بسیاری از رمز ارزها در ابتدای عرضه قیمت پایینی داشته‌اند و باگذشت زمان بصورت تصاعدی جهش کرده‌اند. به همین دلیل امکان سرمایه گذاری زودهنگام در پروژه‌ای که بعداً به یک جریان اصلی تبدیل می‌شود، بدون شک جذاب است. سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال می‌دانند که بازار برای کسانی که قلب ضعیفی دارند نیست. سرمایه‌گذاری روی سکه‌های کریپتو جدید ریسک‌ بالاتری دارد (تا سرمایه‌گذاری روی کوین‌های شناخته شده و معتبر) با این حال، گاهی اوقات همین ریسک کردن‌ها نتایج فوق العاده‌ای را برای معامله‌گران در پی داشته است.

معرفی تعدادی از جدیدترین کوین ‌های سال‌های اخیر

در این مقاله، برخی از پروژه‌های جدید ارز دیجیتال در بازار را به شما معرفی خواهیم کرد. پروژه‌هایی که در قسمت‌های بعدی آورده می‌شوند، به جهت آشنایی شماست. اگر قصد سرمایه‌گذاری روی این پروژه‌ها (یا بطور کلی سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال) را دارید، بهتر است پیش از ورود به این عرصه، تحقیقات کافی را انجام داده و از نظرات کارشناسان مجرب استفاده کنید. لیست ما شامل 5 مورد از رمزارزهای جدید در سال 2023 است. با ما همراه باشید.

جدیدترین کوین‌ های سال‌های اخیر – ارز دیجیتال Sei

جدیدترین کوین

این پروژه با استفاده از فناوری بلاک چین لایه 1 (مبتنی بر کازماس) ساخته شده است و بر ویژگی‌های خاصی تمرکز دارد.  این شبکه مدعی است که نخستین بلاکچین لایه 1 اختصاصی است که برای اوردبوک (order book) ساخته شده است. امنیت Sei توسط برخی از معتبرترین سازمان‌ها و اعتباردهندگان دنیا تامین می‌شود. این پروژه از همان ابتدا امنیت را در اولویت قرار داده است. Sei با در نظر گرفتن قابلیت همکاری و سازگاری با زبان ایجاد شده است و می‌تواند با پیشرفت کاربران و توسعه دهندگان همراه با بازار توسعه یابد. سئی قصد دارد تا دنیای معاملات کنونی را وارانه کند. در حال حاضز بسیاری از معاملات در دنیای ارزهای دیجیتال در بنگاه‌ها و صرافی‌های متمرکز انجام می‌شود. پروژه سئی قصد دارد تا فضایی را فراهم کند که بدون کاهش امنیت و سرعت و به شرط غیرمتمرکز بودن، معاملات با کیفیت بالایی انجام شوند.

خواندن
استخراج قانونی بیت کوین

بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال ملی؛ پدیده ای نوظهور در حوزه رمز ارز

پروژه Pikamoon (PIKA)

جدیدترین کوین

پروژه پیکامون یک بازی مبتنی بر ارز دیجیتال است که روی بلاکچین اتریوم و MultiversX  توسعه یافته است. این بازی در ICO (عرضه اولیه خود) توانست سرمایه‌ای به مبلغ 3.6ملیون دلار را جمع آوری کند. پیکامون یک بازی متاورسی متفاوت است. کاربران می‌توانند پاداش‌های بدست آمده در بازی را بصورت غیرحضانتی (بدون نیاز به واسطه و شخص ثالث) و مستقیما به کیف پول دیجیتالی خود منتقل کنند. بازی متاورسی پیکامون از موتور بازی سازی Unity برای توسعه خود استفاده کرده است و این مساله باعث شده تا کاربران تجربه خیره کننده‌ای را در این فضا پشت سر بگذراند.

گرین بیت کوین

جدیدترین کوین

بیت کوین سبز با روندهای کلیدی در بازار ارزهای دیجیتال امروزی همگرا می‌شود و حضور آن در فضای کریپتو به معنای دوستی با محیط زیست و تمرکز بر سرمایه‌گذاری است. گرین بیت کوین به کاربران این امکان را می‌دهد که قیمت بیت کوین را هر روز پیش بینی کنند و برای پیش بینی‌های خود جایزه دریافت کنند. با قرار دادن توکن‌های GBTC خود در اکوسیستم Gamified Green Staking، کاربران می‌توانند حرکت قیمت روز بعد را پیش‌بینی کنند و در صورت درست بودن پیش‌بینی‌هایشان جوایزی دریافت کنند. بنابراین بیت‌کوین سبز یک اکوسیستم بازی‌سازی‌شده و سازگار با محیط زیست را ارائه می‌دهد که با نوسانات قیمت بیت‌کوین مرتبط است. مزایای ارائه شده مشروط به مقدار سرمایه گذاری شده و همچنین مدت زمان اختصاص داده شده به اکوسیستم است. در نتیجه، کسانی که سهام بیشتری دارند و مدت زمان مشارکت طولانی‌تری دارند، پاداش بیشتری دریافت می‌کنند. چالش‌های زنده هفتگی و پاداش‌های 100 درصدی بخشی از مفهوم پیش‌بینی است که هدف آن ترویج فعالیت و تعامل طولانی‌مدت در اکوسیستم گرین بیت کوین است.

معرفی یکی از جدیدترین کوین های سال 2023 – ScapesMania

بنا به نظر تعدادی از کارشناسان ارز دیجیتال ScapesMania یک فرصت جذاب برای کسانی است که به دنبال یک پروژه نوپا هستند. رمز ارز ScapesMania توانسته حدود4 میلیون دلار سرمایه را فقط از خرده فروشی‌های جذب کند. این پروژه بطور مداوم و هر روزه چیزی بین 40 تا 120 هزار دلار سرمایه را از کاربران خود جذب می‌کند. ScapesMania در واقع یک اکوسیستم بازی مبتنی بر بلاکچین است که هم مورد علاقه گیمرهاست و هم محبوب طرفداران ارزهای دیجیتال.

خواندن
تعویض هشبرد ها به چه صورت انجام می شود؟

پروژه Mind Matrix (AIMX)

این پروژه یک ابتکار پیشگام است که زنجیره بلوکی و هوش مصنوعی را برای تولید کد ساده و هوشمند ترکیب می‌کند تا برای پروژه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) راه حل‌های جدید و کاراتر ایجاد ‌کند. مولد کد مبتنی بر هوش مصنوعی که در هسته این پروژه است، توسعه DeFi را متحول کرده و به کاربران قدرت بی نظیری داده است. موتور هوش مصنوعی به سرعت کدهای با کیفیت، ایمن و ممیزی شده را تولید می‌کند و کاربران می‌توانند به راحتی مشخصات پروژه خود را تعریف کنند و زمان و هزینه مورد نیاز برای توسعه را تا حد زیادی کاهش دهند.

پرسش‌های متداول

در این قسمت به تعدادی از پرسش‌های شما که در زمینه جدیدترین کوین‌ های سال‌های اخیر است پاسخ خواهیم داد.

دیگر چه پروژه‌هایی را می‌توان به لیست جدیدترین کوین ها اضافه کرد؟

جستجو برای بهترین ارزهای دیجیتال جدید برای خرید می تواند یک گزینه‌های زیادی را در اختیار شما بگذارد.بعضی از آن‌ها ممکن است تله باشند و تعدادی‌شان ممکن است در آینده به پروژه‌های سوددهی تبدیل شوند. در قسمت‌های قبلی با5 پروژه برتر سال 2023 آشنا شدیم. در اینجا هم نام 5 پروژه برتر دیگر 2023 آورده شده است.

  • Tyrion (TYRION)
  • Wagmi (WAGMI)
  • Pepe Love Inu (PLINU)
  • Immutable X (IMX)
  • Scorpion Casino (SCORP)

سخن پایانی

صنعت بلاک چین تنها یک دهه طول کشید تا منفجر شود. پروژه‌های درخشان متعددی امروزه وجود دارند تصمیم به سرمایه‌گذاری را دشوارتر می‌کنند. علاوه بر این، هر روز پروژه‌هایی منتشر می‌شوند که از ارزهای دیجیتال جدید پشتیبانی می‌کنند. در نتیجه، انتخاب برترین ارزهای دیجیتال جدید از میان دریای پروژه‌های ارزهای دیجیتال که بازار را اشباع می‌کنند، کاردشواری است. با این حال، اگر از دستورالعمل‌های متخصصان پیروی کنیم، می‌توانیم اکثر پروژه‌ها را براحتی حذف کنیم.  بیت کوین باعث پیدایش طبقه جدیدی از میلیاردرها شد که در سال‌های اولیه روی آن سرمایه گذاری کردند. وقتی روی ارزهای دیجیتال تازه راه‌اندازی شده سرمایه‌گذاری می‌کنید، وقتی پروژه موفق شد، می‌توانید از آن سود ببرید. خرید ارزهای دیجیتال و فروش ماینر موفق با قیمت های بالا دشوار خواهد بود. بهترین گزینه بعدی این است که امروز ارزهای دیجیتال تازه راه اندازی شده را برای سرمایه گذاری در مراحل اولیه خود پیدا کنید تا زمانی که آن پروژه ها موفق شدند، بتوانید سود کسب کنید. با این حال، فراموش نکنید که قبل از سرمایه گذاری پولی که به سختی به دست آورده‌اید به خوبی تحقیق کنید و بعد وارد گود سرمایه‌گذاری شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پست قبلی

نظر بدهید

تماس با تعمیرکار