جشنواره تابستانی هشبان شروع شد. سرویس دستگاه های ماینر برند Whatsminer و Antminer با تخفیف ویژه برای مشتریان جدید و خدمات ویژه برای همراهان قدیمی

قوانین و مقررات

هدفمنــد و حرفــه ای در کــنار شــما هستیــم

قـــوانین و مقـررات عـمـومـی

همراه گرامی هش‌بان ، هزینه‌‌ی ارسال و دریافت قطعات، بر عهده‌ی مشتری می‌باشد. لطفا از ارسال به صورت پس‌کرایه خودداری فرمایید. لازم به ذکر است که هزینه‌ی ارسال و دریافت قطعاتِ مرجوعی نیز بر عهده‌ی مشتری است.

مهلت تست و ضمانت هش‌بان 7 روز پس از تاریخ تحویل به شما می‌باشد. لطفا در این مدت زمان، قطعات تعمیر شده را تست و بررسی کنید. لازم به ذکر است که قطعات سری 17 بیت‌مین شامل مهلت تست یک هفته‌ای نبوده و تست سلامت فیزیکی و کارکرد این قطعات با حضور مشتری در محل شرکت هش‌بان انجام خواهد شد.

هرگونه مشکل پس از مهلت تست، خارج از مسئولیت هش‌بان می‌باشد. در صورتی که در مدت زمان مهلت تست، مشکلی در قطعات تعمیر شده مشاهده کرده باشید، قطعات را برای بررسی بیشتر و رفع مشکل، به هش‌بان مرجوع کنید. لازم به ذکر است که تعداد دفعات مرجوعی به هش‌بان تنها یک بار می‌باشد. در صورت بروز مشکل مجدد برای قطعات، به احتمال بسیار زیاد مشکلی در زیرساخت، قطعات منبع تغذیه، تهویه یا دلایل دیگر از سمت مشتری وجود دارد که باعث تکرار این مشکل می‌شود.

در صورت ارسال فیلم تست و سلامت قطعه برای مشتری، قطعه بدون مهلت تست تحویل مشتری می‌گردد.

در صورتی که از مدت زمان ارسال فاکتور برای شما، بیش از ۵ روز کاری بگذرد و اقدام به تسویه نفرمایید، قطعه بدون مهلت تست و با قیمت روز به شما تحویل می‌گردد.

در صورت گذشتن بیش از ۷ روز از زمان ارسال فاکتور برای مشتری و عدم تسویه هزینه تعمیرات، مبلغی به صورت روزانه به‌عنوان حق انبارداری در صورتحساب منظور می‌گردد.

در صورت مرجوع کردن قطعات، شکستگی، سوختگی، تماس با رطوبت و هرگونه آسیب فیزیکی، قطعات از ضمانت مهلت تست خارج می‌شوند و هش‌بان هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تعمیر مجدد این قطعات ندارد.

هرگونه آسیب به قطعات الکتریکی و الکترونیکی مانند سوختگی پایه‌ها، سوختگی و یا ترکیدگی، تغییر رنگ قطعات که عموما بر اثر مشکل منبع تغذیه، مشکل برد و یا نوسانات برق به وجود می‌آید باعث خارج شدن قطعات از شرایط ضمانت مهلت تست خواهد شد.

در صورت مخدوش شدن برچسب هلوگرام هش‌بان و یا سریال قطعه‌ی تعمیر شده در مدت زمان تست، قطعه‌ی مورد نظر از گارانتی مرجوعی خارج خواهد شد.

هش‌بان هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آسیب‌های ناشی از حوادث طبیعی نداشته و در صورت وقوع این‌گونه حوادث، مسئولیت قطعات با مالک می‌باشد.

تمامی دستگاه‌های ارسالی به هش‌بان، باید دارای مجوز گمرکی، برگه‌ی خوداظهاری (بهین‌یاب) و یا اسناد تولید و یا مونتاژ داخلی باشند که این اسناد نزد مالک موجود بوده و در صورت درخواست نهادهای انتظامی، تعزیراتی و امنیتی، قابل ارائه به مراجع ذی‌صلاح باشد. بنابر شروط قید شده، تمامی عواقب ناشی از مفقودی و یا در دسترس نبودن اسناد مثبته‌ی دستگاه بر عهده‌ی مالک دستگاه می‌باشد.

مهلت پرداخت پس از پایان یافتن تعمیرات، به مدت یک هفته است. پس از پایان این مدت، هزینه انبارداری به فاکتور شما افزوده خواهد شد. در صورت عدم پرداخت پس از ۱ ماه و عدم پاسخگویی مشتری، هش‌بان هزینه‌ی تعمیرات را از محل فروش قطعات، به پایین ترین نرخ عرف روزِ بازار کسر خواهد کرد.

مدت زمان تعمیرات، حداقل دو هفته‌ی کاری می‌باشد که این مدت با توجه به تعداد قطعات و میزان آسیب به قطعات متغیر است. لطفا تا قبل از این مدت جهت پیگیری روند انجام سفارش خود، تماس حاصل نفرمایید و تغییرات حاصل‌شده را از طریق پروفایل ثبت ‎شده‌ی خود بر روی سایت هش‌بان پیگیری نمایید. در صورت عدم موجودی قطعات مورد نیاز برای تعمیرات دستگاه شما، مدت زمان تعمیرات به مراتب بیشتر بوده و زمان سفارش قطعه به مدت تعمیرات اضافه خواهد شد.
هدفمنــد و حرفــه ای در کــنار شــما هستیــم

قـــوانین و مقـررات ثـبـت سـفـارش

خواهشمندیم قطعات خود را به نحو احسن بسته‌بندی نمایید. کیفیت خدمات‌رسانی سرویس‌های پستی کشور نامطلوب بوده و در خصوص مرسولات مهم و شکننده، حساسیت لازم به‌خرج داده نمی‌شود. هش‌بان در قبال آسیب‌های ناشی از حمل و نقل، هیچ‌گونه مسئولیتی نداشته و از قبول بسته‌های آسیب‌دیده خودداری خواهد کرد.

با توجه به صدور فاکتور رسمی، توجه داشته باشید که 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر روی مبلغ نهایی شما اعمال خواهد شد.

در صورت ارسال دستگاه کامل برای تعمیر، تمامی قطعات موجود در دستگاه، معیوب در نظر گرفته شده و طبق نظر کارشناسان هش‌بان، پس از تست تعمیر خواهند شد. به احتمال بسیار زیاد مشکلی در زیرساخت، قطعات منبع تغذیه، تهویه یا دلایل دیگر از سمت مشتری وجود دارد که باعث تکرار این مشکل می‌شود.

برای اطلاع از مدت‌زمان تعمیرات و شرایط تست، به قوانین و مقررات صفحه‌ی اصلی مراجعه فرمایید.

هش‌بان از قبول قطعاتی که آغشته به روغن باشند، معذور است. اگر قطعات آغشته به روغن دارید قبل از ارسال آن را به خوبی تمیز نمایید. در غیر اینصورت هزینه‌ی شستشو بر فاکتور نهایی اعمال خواهد شد.

در صورت گذشتن بیش از ۷ روز از زمان ارسال فاکتور برای مشتری و عدم تسویه هزینه تعمیرات، مبلغی به صورت روزانه به‌عنوان حق انبارداری در صورتحساب منظور می‌گردد.

دستگاه‌های آغشته به روغن، هزینه‌ی تعمیرات بیشتری داشته و شامل مهلت تست نهایی نخواهند شد.

لطفا در صورت ارسال دستگاه (و نه قطعه)، اطمینان حاصل نمایید که تمامی قطعات دستگاه همراه آن باشد.

قطعاتی که تعمیرگاه‌های غیرمجاز قبلا روی آن‌ها کار کرده باشند، در اکثر موارد دچار آسیب و خرابی مضاعف می‌شوند. بدیهی است که هزینه و مدت‌زمان تعمیراتِ این قطعات بیشتر از حد معمول باشد.

براساس آئین‌نامه‌ی کاریِ هش‌بان، این مجموعه از دراختیارگذاشتن اطلاعات فنی در رابطه با نوع تعمیر و قطعات تعویض شده‌ی دستگاه به مشتریان عزیز معذور است.
تماس با تعمیرکار