تعمیر کارت گرافیک

تعمیر کارت گرافیک توسط تیم متخصص هشبان

تعمیر کارت گرافیک

کارت های گرافیک (GPU) سخت افزارهایی هستند که از پردازنده های قوی تشکیل شده اند و اغلب به منظور ایجاد و رندر تصاویر مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ همین قدرت پردازشی بالا باعث شده تا از کارت گرافیک برای ماینینگ نیز استفاده شود و در نتیجه تعمیر کارت گرافیک به امری مهم برای استخراج کنندگان با این سخت افزار تبدیل شود. از کارت گرافیک برای ماینینگ بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال استفاده می‌ شود.

کارت های گرافیک نیز مانند هر قطعه سخت افزاری دیگری ممکن است در اثر حمل غیر اصولی، جایگذاری نادرست قطعات، مونتاژ غیر صحیح و علل دیگر دچار خرابی شوند و باعث توقف عملیات استخراج و در نتیجه اختلال در سودآوری شما شوند.

تعمیر کارت گرافیک

همچنین روشن بودن دائمی آنها برای استخراج رمز ارز، این قطعه را آسیب پذیرتر کرده است. لذا عیب یابی و تعمیر کارت گرافیک از جمله خدمات ضروری برای استخراج کنندگان رمزارزها با این سخت افزار است.

 

خدمات تعمیر کارت گرافیک در هشبان

مرکز تخصصی هشبان به عنوان یکی از شرکت‌ های پیشگام در حوزه تعمیرات سخت افزارهای ماینینگ، خدمات تعمیر کارت گرافیک یا GPU را به صورت تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری کارت های گرافیک است.

مرکز تعمیرات هشبان در حال حاضر، برندهای معتبری از قبیل ASUS ،GIGABYT ،XFX ،MSI و BIOSTAR را تعمیر می کند.

مدت زمان انجام تعمیرات کارت گرافیک توسط تیم هشبان، به صورت تعاملی است و به میزان خرابی قطعه وابسته است.

عیب یابی و تعمیرات کارت گرافیک برای ماینینگ

مزیت تعمیر کارت گرافیک در مرکز هشبان

مجموعه تعمیرات تخصصی ماینر هشبان، با داشتن سال‌ها تجربه و بهره گیری از تیم حرفه ای در زمینه تعمیرات ماینر و نگهداری دستگاه های استخراج، خدمات عیب یابی و تعمیرات کارت گرافیک را به صورت تخصصی انجام می دهد.

علاوه بر قیمت رقابتی و منصفانه ی کلیه خدمات این مرکز، یکی از بزرگترین مزیت های تعمیرات کارت گرافیک توسط مرکز هشبان، ارائه مهلت تست بعد از تعمیر است تا در صورت وجود مشکل، قطعه مورد نظر مجدد مورد بررسی و تعمیر قرار گیرد.

نصب و راه اندازی دستگاه ماینر

ما در هشبان با آموزش اصولی مرحله به مرحله‌ی نصب و راه اندازی ماینر به شما کمک می‌کنیم تا از ماینینگ تجربه‌ای لذت بخش و امن داشته باشید و در صورت تعمیرات ماینر کافی‌ست در این زمینه با متخصصین هشبان مشورت کرده و یا به صورت حضوری برای انجام این خدمات به هشبان مراجعه کنید.

تعمیر کارت گرافیک توسط تیم متخصص هشبان

تماس با تعمیرکار