تعمیرات ماینر

هر ثانیه‌ی خاموشی دستگاه ماینر مساوی با متحمل شدن ضرر و زیان مالی و عدم بازگشت سرمایه است؛ در نتیجه نگهداری و تعمیرات ماینر و سایر قطعات دستگاه های استخراج رمز ارز اهمیت بسیار بالایی دارد. استفاده و نگهداری از دستگاه ماینر شرایط خاصی دارد و عدم رعایت این شرایط باعث خرابی و خاموشی ماینر خواهد شد. با توجه به اینکه دستگاه‌های ماینر به صورت شبانه روزی در حال کار کردن هستند، خرابی و استهلاک قطعات دستگاه ماینر امری اجتناب ناپذیر است.تعمیرات ماینر

خدمات تعمیر ماینر هشبان

خدمات تعمیرات ماینر، نصب و راه اندازی

هشبان، اولین و متخصص ترین مرکز تعمیرات ماینر و سایر تجهیزات ماینینگ در ایران میباشد. این مجموعه نیاز شما را در زمینه ی تعمیر و نگهداری دستگاه های ماینر و نصب و راه اندازی اصولی قطعات استخراج رمز ارز به صورت حرفه ای مرتفع خواهد کرد. گروه تخصصی تعمیرات ماینر هشبان، با داشتن مجوز و گواهی های رسمی، در زمینه ی تعمیر انواع قطعات استخراج رمز ارز، خدمات قابل اعتماد و تخصصی در این زمینه به شما ارائه می دهد.

 

مجموعه هشبان قادر است تا با به کار گیری تیم فنی و ابزارهای بروز، خدمات نگهداری و تعمیرات ماینر از برترین برندها از جمله Antminer (انت ماینر)، Whatsminer (واتس ماینر)، Avalon (آوالون)، Innosilicon (اینوسیلیکون) و Ebang (ایبنگ) را در لیست ارائه خدمات خود داشته باشد. متخصصین ما تلاش میکنند تا در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، به تعمیرات ماینر شما بپردازند و زمان خاموشی دستگاه ماینر شما را به حداقل برسانند.

تعمیرات ماینر توسط تیم متخصص هشبان