هشبان - تعمیر و نگهداری تخصصی ماینر
تهران , بلوار آیت الله کاشانی , مابین خیابان سلیمی جهرمی و گلستان شمالی , مجتمع اداری باران , طبقه 6 , واحد 604
متــخصص و حرفــه ای تعمیــر و نگهــداری دربــــاره هــــش بــــان

هش‌بان در سال 1397 به عنوان بخش تعمیرات ماینر و در قالب یکی از زیرمجموعه‌های ویراماینر راه‌اندازی شد. به دلیل افزایش تقاضا و گسترش صنعت ماینینگ در ایران، در سال 1398 این مجموعه با نام تجاری "هش‌بان" به صورت مستقل در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه‌های ماینر شروع به فعالیت کرد. در طول این مدت، هدف این مجموعه همواره خدمت‌رسانی به مشتریان خود در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت بوده است. ما مفتخریم که توانسته‌ایم با اتکا به دانش به‌روز متخصصان خود، اخلاق و تعهدِ کاری پیشروی صنعت ماینینگ کشورمان باشیم.

1241
مشتری وفادار
15
نیروی متخصص
17
مدل دستگاه
3538
مرکز تعمیرات
بــه اعــداد اعتمــاد کنیــد , اتفاقــی نیــست بــــه زبــــان آمــــار و ارقــــام

مشتری‌مداری و ارائه خدمات حرفه‌ای به صورت سریع و با کیفیت حرف اول را در هش‌بان می‌زند. اعداد رو‌به‌رو نشان‌دهنده‌ی اعتبار و سابقه ما در حوزه تعمیرات ماینر و همچنین رضایت شما عزیزان از خدمات ما می‌باشد.

کــسب اعتمــاد مشتریــان مــا
گواهینامه ها و مجوزها
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور(نصر)

مجموعه هش‌بان با نام تجاری کرانه نیلگون تیس و مدیریت جناب آقای سید امید علوی با شماره نظام صنفی رایانه‌ای 21014259فعالیت خود را از سال 98شروع کرده‌است.

جواز کسب

پروانه کسب مجموعه هش‌بان(کرانه نیلگون تیس) از سمت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و به شماره ثبت 403764 اخذ شده است.

گواهینامه بین‌المللی تعمیرات ماینر

جناب آقای کامران زاهدی، به عنوان مباشر شرکت هش‌بان، دوره‌های فوق تخصصی تعمیر و نگهداری انواع دستگاه‌های ماینر را در شنزن کشور چین گذرانده است.

بــه مــا و تیــم فنــی اعتمــاد کرده انــد
نظــــرات مشتریــــان مــــا

سلام می‌خواستم بابت سرویس دوره‌ایتون تشکر کنم. خیلی دنبال همچین چیزی بودم ولی ندیده بودم جایی ارائه بده. خیلی سخت بود برام مخصوصا بازکردن و تمیز کردن داخلش.

خوشحالم که شما رو پیدا کردم. قبلا پاور رو تحویل یه شرکت داده بودم و اصلا از کارشون راضی نبودم چون دوباره سریعا خراب شد. اینبار خداروشکر خیلی وقته که هنوز خوب داره کار می‌کنه. معلومه که کارتون حرفه‌ایه.

فرهاد قائمی پور مدیرعامل گروه ستاره اول

خیلی از سرعت خدماتتون راضیم. ماینرم که خراب شد فکر کردم قراره ماین‌ کردنم کلی به تاخیر بیفته، ولی خیلی زودتر از انتظارم درست شد و برگشت به ماین کردن.

فرهاد قائمی پور مدیرعامل گروه ستاره اول

من برای تعمیر ماینرم مدت زمان زیادی به دنبال متخصصین این کار بودم ولی هیچ کدومشون نتونستن قطعات مورد نیاز ماینر من رو تامین کنن یا کیفیت نداشتن یا اینکه خیلی طول میکشید تا مشکل ماینرم رو پیدا کنن ولی هشبان هم بهترین قطعات رو داره هم توی کمترین زمان قطعات ماینرم رو تعمیر کرد. از تیم هشبان صمیمانه تشکر میکنم بابت خدمات فوق العاده شون.

فرهاد قائمی پور مدیرعامل گروه ستاره اول

این اولین باری بود که من از خدمات هشبان استفاده میکردم.به نظرم بهترین خدمات رو ارائه میدن،من مجموعه هشبان رو به همه کسایی که تعمیر ماینرهاشون رو به کجا بسپرن پیشنهاد میکنم.👌

فرهاد قائمی پور مدیرعامل گروه ستاره اول
توسعه و پیشرفت را تجربه کنید
خدمات هشبان
مشاوره خرید و نگهداری

هش‌بان با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات دستگاه‌های ماینر، اطلاعات کاملی از مزایا و معایب هر کدام از دستگاه‌ها دارد. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که این اطلاعات را تحت عنوان «مشاوره» در اختیار افرادی که قصد ورود به حوزه ماینینگ دارند بگذاریم مناسب‌ترین دستگاه را انتخاب کنند

سرویس دوره‌ای دستگاه

خرابی‌ دستگاه‌های ماینر هزینه‌بر هستند و فرآیند ماینینگ را به تاخیر می‌اندازند. سرویس دوره‌ای دستگاه‌ها باعث می‌شود که از به وجود آمدن مشکلات اساسی برای دستگاه و نیز هزینه‌های سنگین تعمیرات جلوگیری شود.

تعمیرات ماینر

هش‌بان با داشتن تجهیزات پیشرفته و مخصوص، هرگونه خرابی و ایراد در کنترل‌برد، هشبرد، پاور و سیستم خنک‌کننده ماینر را به‌صورت تخصصی تعمیر می‌نماید.